Inne

2020/2021

Kochani, ten rok był dla nas wszystkich bardzo trudny i dziwny. Dużo też się pozmieniało w naszych życiach. Coś się skończyło i coś się zaczęło. Na pierwszy rzut oka wydawać by nam się mogło, że to najgorsze co mogło nam się przytrafić, ale z czasem okazuje się, że wcale niekoniecznie. Dzięki takiej sytuacji niektórzy podjęli decyzje, których nigdy by nie podjęli, a które wyszły im tylko na dobre. Otworzyły im oczy, a także drzwi na świat.
Życzę Wam Moi Drodzy, abyście nie zmarnowali tego co udało Wam się osiągnąć dzięki tym decyzjom i abyście dumnie z podniesioną głową kroczyli przed siebie, będąc szczęśliwi, pogodni, otwarci i życzliwi dla siebie nawzajem każdego dnia, pomagając sobie bezinteresownie bez względu na to czy się znacie, czy nie. Bądźmy dla siebie, a nie przeciwko sobie.
Ten rok i dla mnie otworzył drzwi do czegoś nowego, innego, a mianowicie do dzielenia się sobą. To dzięki Wam zaczęłam pisać tego bloga, który sprawia mi mnóstwo przyjemności, a jednocześnie też dużo się uczę dzięki niemu. Bardzo serdecznie Wam za to dziękuję 😘. Za to, że byliście ze mną przez ten cały czas, dodawaliście mi skrzydeł, które pozwoliły mi pisać, a przede wszystkim za to, że mam dodatkowo dla kogo pisać. Na początku pisałam z myślą o takim pamiętniku dla swojej rodziny, szczególnie dla dzieci, że jak dorosną, to będą mogły przeczytać jakie miały „przygody”. Ile też musiały przejść, żeby znaleźć się tu gdzie w danym momencie będą i co osiągną. Nie spodziewałam się, że będzie miało to taką czytelność i że aż tak Wam się spodoba. Bardzo mi miło 😊. Wasze komentarze i wiadomości są dla mnie najpiękniejszą nagrodą 🏆. Dziękuję 🥰.
Postaram się Was nie zawieźć w kolejnym roku, a teraz życzę Wam udanego Sylwestra 🥳. Bawcie się tak, abyście zapomnieli to co złe i pamiętali tylko to, co dobre. Do zobaczenia w Nowym wierzę, że LEPSZYM dla Nas Wszystkich 2021 roku.
Ściskam Was 🤗
Wasza,
Chwila dla Ciebie

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *