Polska

Western City

( Część 27 a )

 

Western City

Western City w Ściegnach koło Karpacza to park rozrywki w stylu kowbojskiego miasteczka. Przekraczając jego bramę, przenosimy się na Dziki Zachód do czasów świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota. 

Western City

Można tam zobaczyć niesamowite konie, wzorowane na zabudowaniach z Dzikiego Zachodu drewniane budynki takie jak Saloon, biuro Szeryfa, sklep, pocztę i oczywiście Bank, który często pada ofiarą napadów.

Western City - Historia pewnego dnia w kowbojskim miasteczku i to co się tam wydarzyło.

Western City – Napad na Bank

Organizowane są pokazy pojedynków rewolwerowców oraz napady na bank i strzelaniny.

Western City - pokazy rewolwerowców i bicza kowbojskiego.

Western City – pokazy rewolwerowców i bicza kowbojskiego

Można tam doświadczyć wielu wrażeń i skorzystać z atrakcji takich jak: rzucanie podkową, włócznią, jazda na byku mechanicznym, strzelanie z łuku, rzucanie nożami, gra w ruletkę, wspinanie na Pal Męczarni i wiele innych.

Western City

Dla chcących zamienić się, chociaż na chwilę w poszukiwaczy złota również znajdzie się miejsce. Tym co uda się znaleźć chociaż odrobinę tego cudownego kruszca, mogą zabrać go ze sobą do domu.

Poszukiwanie złota

Po miasteczku dzieci mogą przejechać się kolejką a starsi nauczyć się rzucać kowbojskim lassem. Każdy może przejechać się na koniu a młodsi pod opieką kowbojów na kucyku.

Western City 

Na terenie miasteczka znajdują się stawy, po których można popływać indiańskimi łodziami canoe, zobaczyć pięknie ozdobione indiańskie tipi oraz ręcznie wykonane indiańskie stroje i pióropusze oraz inne rekwizyty.

Western City

Nie musicie się też martwić o wasze brzuchy, bo na terenie miasteczka znajduje się restauracja, w której można co nie co zjeść.

Western City na pewno zapadnie każdemu w pamięci, gdyż jest to nietypowa wioska, a także niejeden zechce tam powrócić ponownie.

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w Galerii w Albumie Polska/Western City.

Wasza,

Chwila dla Ciebie

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *